Biurko proste typu 140/70 z płyty meblowej


Biurko proste typu 140/70 z płyty meblowej

Index: BV140/70/18

Promocja: 234.00

Cena: 210.00 zł
netto: 170.73 zł

Ilość

Dostępność:
4-6 dni roboczych


Biurko 140/70 – stabilne, klasyczne, wytrzymałe!

Biurko proste typu 140 x 70 cm jest idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń pracowniczych o średniej powierzchni. Klasyczne biurko o prostej i lekkiej konstrukcji doskonale spiszę się w miejscach gdzie przestrzeń zagospodarować trzeba użytkowo, a ilość miejsca do pracy ma być optymalna. Łatwy montaż i demontaż sprawi, że w razie potrzeby można takie biurko składować także w większej ilości sztuk. Nasze biurko jest wykonane z płyty melaminowej o grubości 18 mm, krawędzie zabezpieczone są trwałym obrzeżem ABS/PCV o grubości 1 mm w kolorze dedykowanym przez producenta dla danej płyty meblowej. Biurko jest wyposażone w dwa przepusty na kable usytułowane w narożnikach biurka. Umożliwiają one dowolne ustawienie infrastruktury biurowej i poprowadzenie kabli w taki sposób, aby były niewidoczne. Biurko posiada ślizgacze z tworzywa sztucznego zapobiegające zarysowaniom podłóg. Prosty design umożliwia jego zastosowanie w wielu stylach aranżacyjnych pomieszczenia.

Wymiary biurka 120/70/18:

Wysokość biurka: 750 mm
Szerokość biurka: 700 mm
Długość biurka: 1385 mm
Kolor powierzchni blatu: Kolor do wyboru
Kolor podstawa: Kolor do wyboru


Materiał blatu: Płyta laminowana
Materiał podstawa (nogi i blanda): Płyta laminowana
Podstawa: Stałe nogi


Waga: Do 31,5 kg
Montaż: Do samodzielnego montażu
Gwarancja: 2 lata
Grubość blatu:
18 mm

Ergonomia

Blat biurka jest umieszczony na wysokości 75 cm, co zapewnia ergonomiczną pracę w przypadku długich godzin spędzonych przy pracy, odrabianiu lekcji czy zabawy. Blat biurka jest optymalny, co sprawia, że wszystkie potrzebne rzeczy są w zasięgu ręki, a powierzchnia robocza jest idealnym połączeniem przestrzeni i ergonomii.

  • Wspaniale sprawdza się jako wyposażenie biura, przestrzeni typu Open Space czy nawet jako pojedyncze biurko pracownicze. Urządzenie biura rachunkowego, Call Center czy placówki handlowej nigdzy nie było takie proste.

 

  • Idealne do zastosowań domowych jako biurko szkolne do pokoju nastolatka czy do pracy w trybie Home Office, dla osób pracujących w zaciszu domowym. Domowy gabinet może w końcu doczekać się swojego kawałka przestrzeni biurowej!

 

Wybarwienie do wyboru z poniżej prezentowanej palety kolorów. Wybór koloru proszę zawrzeć w polu „uwagi”.

Dostępne kolory

Orzech Orzech ciemny klon Dąb jasny Wenge

buk Olcha Calwados Popiel Grafit

NOWOŚCI DĄB SONOMA

sonoma dab craft


Twój koszyk zawiera

Ilość Wartość
0 0,00

ZamówienieNasi Klienci