Regał Gabinetowy na dokumenty


Regał Gabinetowy na dokumenty

Index: GV 80/80/40

Cena: 339.00 zł
netto: 275.61 zł

Ilość

Dostępność:
6-7 dni roboczych


Regał Otwarty Gabinetowy na segregatory – klasyczny, prosty, niezbędny!

Regał Gabinetowy aktowy jest przystosowany do mieszczenia dwóch rzędów segregatorów. Jest podstawowym meblem niezbędnym, w każdym biurze i gabinecie. Dwie pojemne półki mieszczą po 9-11 segregatorów lub masę kuwet biurowych i teczek. Mebel możemy wykonać w wersji jedno lub dwukolorowej i doskonale łączy się z takimi naszymi produktami czy liniami produktów jak biurka gabinetowe IDEA, LARGE czy SIMPLE. Przemyślane wykorzystanie regału sprawia, że możemy lepiej wykorzystać powierzchnie naszego biura lub gabinetu i dzięki temu pracować w przyjaznym środowisku pracy. Wysokość mebla wynosi około 780 mm, szerokość – 800 mm, a głębokość – 400 mm. Idealnie łączy się z Biurkiem Gabinetowym, biurkiem narożnym z płyty meblowej jak i uzupełnia przestrzeń sali konferencyjnej. Świetnie sprawdza się, jako pomocnik lub szafka pod drukarkę w przestrzeni współdzielonej typu Open Space.

Regał jest wyposażony w nóżki z możliwością regulacji wysokości.

Regał zamknięty został wykonany z płyty melaminowanej (płyty meblowej) o grubości 18 mm z pogrubionym wieńcem górnym do 28 mm (daszek) w jednej z oferowanych opcji kolorystycznych – do wyboru są także kolory z poza palety (wycena indywidualna). Często wykonywane są przez nas w wersji dwukolorowej. W efekcie mebel można bez problemu dopasować do estetyki wnętrza poprzez dopasowanie lub też kontrastowanie kolorystyczne. Krawędzie mebla zostały zabezpieczone trwałym obrzeżem ABS o grubości 1 mm w kolorze dedykowanym przez producenta dla danej płyty, która zapewnia trwałość obrzeża.

Nie bez znaczenia jest też prosty, klasyczny design mebla – prosta konstrukcja wraz z pogrubieniem górnego blatu eksponują zalety i użyteczność mebla. Może zostać wykorzystany w nowoczesnych, jak i urządzonych tradycyjnie pomieszczeniach.

Wymiary kontenera:

Wysokość Szafki: ~780 mm
Szerokość Szafki: 800 mm
Głębokość Szafki: 400 mm
Kolor powierzchni blatu: Kolor do wyboru
Kolor podstawa: Kolor do wyboru


Materiał blatu: Płyta laminowana
Materiał podstawa: Płyta laminowana
Podstawa: stópki z regulatorami


Waga: Do 45 kg
Montaż: Do samodzielnego montażu nóżki
Gwarancja: 2 lata
Grubość blatu:
28 mm

Ergonomia

Szafka do magazynowania dzięki swej prostocie i funkcjonalności pozwoli uporać się z dokumentami na blatach roboczych, a funkcjonalny zamek zabezpieczy zawartość przed niechcianym wzrokiem osób postronnych. Szafka ma niewielkie, kompaktowe wymiary, dzięki czemu może być ustawiona w wielu miejscach biura dopełniając aranżacje wnętrza i pomagając uporządkowaniu Gabinetu.

 


  • Wspaniale sprawdza się jako wyposażenie gabinetu, przestrzeni wspólnej biura, organizer recepcji
  • Doskonale sprawdza się, jako szafka na drukarkę
  • Idealne do zastosowań domowych dla osób pracujących w zaciszu domowym.
  • Szafka do gabinetu kierowniczego lub biura prezesa

 

Wybarwienie do wyboru z poniżej prezentowanej palety kolorów. Wybór koloru proszę zawrzeć w polu „uwagi”.

Na Państwa życzenie, możemy wysłać wzornik kolorów płyt, w cenie kosztów przesyłki (20 zł wysyłka za pobraniem). Zwrot kosztów przesyłki otrzymasz składając zamówienie.

Dostępne kolory

Orzech Orzech ciemny klon Dąb jasny Wenge

buk Olcha Calwados Popiel Grafit

NOWOŚCI DĄB SONOMA

sonoma dab craft
Twój koszyk zawiera

Ilość Wartość
0 0,00

ZamówienieNasi Klienci