Szafka Gabinetowa na dokumenty zamykana na klucz


Szafka Gabinetowa na dokumenty zamykana na klucz

Index: GV 80/80/40

Cena: 428.00 zł
netto: 347.97 zł

Ilość

Dostępność:
6-8 dni roboczych


Szafka Gabinetowa na segregatory – pojemna, elegancka, niezbędna!

Regał zamknięty na segregatory jest podstawowym meblem w każdym miejscu gdzie pojawiają się dokumenty. Dwie pojemne półki mieszczą po 9-11 segregatorów, co znacząco zmniejsza ilość dokumentów na biurku. Szafkę można także wykorzystać na dokumenty, kuwety biurowe czy teczki. Całość mebla może być jednokolorowa lub dwukolorowa i być połączona z naszymi biurkami gabinetowymi IDEA, LARGE czy SIMPLE. Odpowiednie umiejscowienie szafki pozwala na maksymalne wykorzystanie powierzchni biura i ergonomiczną pracę. Wysokość mebla wynosi około 780 mm, szerokość – 800 mm, a głębokość – 400 mm. Można go dostawić zarówno do Biurka Gabinetowego, biurka prostego z płyty meblowej jak i stołu konferencyjnego, a także uzupełnić przestrzeń do ściany lub wnękę biurową. Świetnie sprawdza się, jako pomocnik lub szafka pod drukarkę w sali konferencyjnej.

Szafka jest wyposażona w metalowe zawiasy puszkowe i metalowe solidne uchwyty, a także nóżki z możliwością regulacji wysokości.

Regał zamknięty został wykonany z płyty melaminowanej (płyty meblowej) o grubości 18 mm z pogrubionym wieńcem górnym do 28 mm (daszek) w jednej z oferowanych opcji kolorystycznych – do wyboru są także kolory z poza palety (wycena indywidualna). Często wykonywane są przez nas w wersji dwukolorowej. W efekcie mebel można bez problemu dopasować do estetyki wnętrza poprzez dopasowanie lub też kontrastowanie kolorystyczne. Krawędzie mebla zostały zabezpieczone trwałym obrzeżem ABS o grubości 1 mm w kolorze dedykowanym przez producenta dla danej płyty, która zapewnia trwałość obrzeża.

Nie bez znaczenia jest też design mebla – prosta konstrukcja i klasyczne, metalowe uchwyty wraz z pogrubieniem górnego blatu eksponują zalety i użyteczność mebla. Może zostać wykorzystany w nowoczesnych, jak i urządzonych tradycyjnie pomieszczeniach.

Wymiary kontenera:

Wysokość Szafki: ~780 mm
Szerokość Szafki: 800 mm
Głębokość Szafki: 400 mm
Kolor powierzchni blatu: Kolor do wyboru
Kolor podstawa: Kolor do wyboru


Materiał blatu: Płyta laminowana
Materiał podstawa: Płyta laminowana
Podstawa: stópki z regulatorami


Waga: Do 45 kg
Montaż: Do samodzielnego montażu uchwyty i nóżki
Gwarancja: 2 lata
Grubość blatu:
28 mm

Ergonomia

Szafka do magazynowania dzięki swej prostocie i funkcjonalności pozwoli uporać się z dokumentami na blatach roboczych, a funkcjonalny zamek zabezpieczy zawartość przed niechcianym wzrokiem osób postronnych. Szafka ma niewielkie, kompaktowe wymiary, dzięki czemu może być ustawiona w wielu miejscach biura dopełniając aranżacje wnętrza i pomagając uporządkowaniu Gabinetu.

 


  • Wspaniale sprawdza się, jako wyposażenie gabinetu, przestrzeni wspólnej biura, organizer recepcji
  • Doskonale sprawdza się, jako szafka na drukarkę
  • Idealne do zastosowań domowych dla osób pracujących w zaciszu domowym.
  • Szafka do gabinetu kierowniczego lub biura prezesa

 

Wybarwienie do wyboru z poniżej prezentowanej palety kolorów. Wybór koloru proszę zawrzeć w polu „uwagi”.

Na Państwa życzenie, możemy wysłać wzornik kolorów płyt, w cenie kosztów przesyłki (20 zł wysyłka za pobraniem). Zwrot kosztów przesyłki otrzymasz składając zamówienie.

Dostępne kolory

Orzech Orzech ciemny klon Dąb jasny Wenge

buk Olcha Calwados Popiel Grafit

NOWOŚCI DĄB SONOMA

sonoma dab craft
Twój koszyk zawiera

Ilość Wartość
0 0,00

ZamówienieNasi Klienci