Kontenerek biurowy Alfa, mobilny 3 szuflady z regałem na dokumenty bez zamka


Kontenerek biurowy Alfa, mobilny 3 szuflady z regałem na dokumenty bez zamka

Index: Alfa KV-3M

Cena: 539.00 zł
netto: 438.21 zł

Ilość

Dostępność:
4-7 dni roboczych


Kontenerek biurowy 3 szuflady z regałem z zamkiem – powiększony, mobilny, niezbędny!

Biurowy Pomocnik mobilny z trzema szufladami bez zameka i regałem na segregatory, to największy z naszych kontenerków pracowniczych. Dzięki powiększeniu o półki na segregatory i dokumenty zwiększył swoją użyteczność i funkcjonalność. Szafka z szufladami Alfa, może pomieścić dodatkowo rząd segregatorów i kuwetkę na dokumenty w każdej z części regałowej, zwiększając tym samym możliwość magazynowania dokumentacji. Pomocnik jest mobilny, ma zamontowane kółka, które pomogą przesunąć bez problemu tą szafkę z szufladami w dowolne miejsce w biurze. Dostęp do dokumentów jest zawsze wygodny, a przechowywanie dokumentów i akcesoriów biurowych, łatwe i podręczne dzięki pojemnym szufladom. Wysokość mebla wynosi 660 mm, szerokość – 1150 mm, a głębokość – 450 mm. Można go dostawić zarówno do Biurka Gabinetowego, jak i typowego stołu konferencyjnego. Kontenerek może się znaleźć bezpośrednio pod blatem lub posłużyć, jako niezależny blacik dodatkowy i szafka pod drukarkę.

Wszystkie szuflady posiadają metalowe prowadnice rolkowe oraz metalowe klasyczne uchwyty. Dzięki zamontowanym kółkom bez problemu można przestawić mebel np. po drugiej stronie biurka – zgodnie z własnymi upodobaniami. Ułatwia to też meblowanie wnętrz po przeprowadzce czy transport/dzielenie się drukarką ustawioną bezpośrednio na nim.

Kontenerek został wykonany z płyty melaminowej (z płyty meblowej) o grubości 18 mm, którą można zamówić w jednej z oferowanych  opcji kolorystycznych – do wyboru są także kolory z poza palety (wycena indywidualna). W efekcie mebel można swobodnie dopasować do estetyki wnętrza i biurka poprzez dopasowanie lub też kontrastowanie kolorystyczne. Ponadto krawędzie zostały zabezpieczone trwałym obrzeżem ABS o grubości 1 mm w kolorze dedykowanym przez producenta dla danej płyty, która zapewnia trwałość kontenerka.

Kontenerek świetnie sprawdzi się w nowoczesnych, industrialnych, jak i klasycznych pomieszczeniach.

Wymiary kontenera:

Wysokość kontenera: 660 mm
Szerokość kontenera: 1150 mm
Głębokość kontenera: 450 mm
Kolor powierzchni blatu: Kolor do wyboru
Kolor podstawa: Kolor do wyboru


Materiał blatu: Płyta laminowana
Materiał podstawa: Płyta laminowana
Podstawa: kółka


Waga: Do 45 kg
Montaż: Do samodzielnego montażu uchywty i kółka
Gwarancja: 2 lata
Grubość blatu:
18 mm

Ergonomia

Kontenerek z szufladami jest niezawodnym organizerem niezbędnym dla każdego biura. Szafka dzięki swojej pojemności ułatwi pracę i pomoże uporządkować dokumenty. Niezbędny w każdym biurze. Mieści się pod większość dostępnych na rynku biurek, może służyć także, jako dostawka i powiększenie dostępnego miejsca biurowego.

  • Wspaniale sprawdza się jako wyposażenie niewielkiego biura, przestrzeni typu Open Space czy nawet jako pojedynczy pomocnik pracowniczy albo jako dostawka do biurka. Zdecydowanie MUST HAVE!
  • Świetnie sprawdza się jako szafka na drukarkę
  • Idealne do zastosowań domowych dla osób pracujących w zaciszu domowym
  • Pomocnik idealny do Gabinetu Kierownika/Prezesa

 

Wybarwienie do wyboru z poniżej prezentowanej palety kolorów. Wybór koloru proszę zawrzeć w polu „uwagi”.

Na Państwa życzenie, możemy wysłać wzornik kolorów płyt, w cenie kosztów przesyłki (20 zł wysyłka za pobraniem). Zwrot kosztów przesyłki otrzymasz składając zamówienie.

Dostępne kolory

Orzech Orzech ciemny klon Dąb jasny Wenge

buk Olcha Calwados Popiel Grafit

NOWOŚCI DĄB SONOMA

sonoma dab craft
Twój koszyk zawiera

Ilość Wartość
0 0,00

ZamówienieNasi Klienci