Kontenerek biurowy Beta, mobilny 3 szuflady z regałem na dokumenty bez zamka


Kontenerek biurowy Beta, mobilny 3 szuflady z regałem na dokumenty bez zamka

Index: Beta KV-3M

Promocja: 509.00

Cena: 459.00 zł
netto: 373.17 zł

Ilość

Dostępność:
4-7 dni roboczych


Kontenerek Beta bez zamka i miejscem na segregatory – kompleksowy, mobilny, pojemny!

Biurowy na kółkach Beta z dodatkowym miejscem na segregatory i dokumenty, to trochę większy biurowy przyjaciel standardowego kontenera 3 szufladowego - czyli szafki pracowniczej na kółkach z trzema szufladami. Powiększenie pomocnika o dodatkowe miejsce na dokumenty, segregatory czy kuwety, znacząco zwiększyło jego funkcjonalność i możliwości magazynowania. Szafka z szufladami Beta, może pomieścić dodatkowo rząd segregatorów (5-6 sztuk) i kuwetkę na dokumenty w części regałowej. Połączenie regału i pojemnych szuflad w kompaktowym, zgrabnym meblu sprawia, że praca z tym meblem jest czystą przyjemnością. Kontenerek jest mobilny i posiada kółka, co znacząco zwiększa jego funkcjonalność i pozwala na ergonomiczną pracę. Pomocnik może w każdej chwili zmienić swoje położenie przy biurku lub stać jako niezależna szafka tak, aby zawsze służył swoją zawartością. Idealny do przechowywania dokumentów i akcesoriów biurowych. Wysokość mebla wynosi 660 mm, szerokość – 750 mm, a głębokość – 450 mm. Można go dostawić zarówno do Biurka Gabinetowego, biurka prostego z płyty meblowej jak i stołu konferencyjnego. Świetnie sprawdza się, jako pomocnik w sali konferencyjnej. Kontenerek może się znaleźć bezpośrednio pod blatem – to rozwiązanie sprawdzi się w małych pomieszczeniach lub przy wyraźnie wytyczonych stanowiskach pracy, gdzie nie ma zbyt dużo wolnego miejsca do zagospodarowania lub posłużyć, jako szafka pod drukarkę albo współdzielony pomocnik dla kilku stanowisk.

Kontenerek jest wyposażony w metalowe prowadnice rolkowe. Mobilność produktu jest niebywałym atutem mebla gdyż można go przestawiać z miejsca na miejsce, dzięki kółkom zamontowanym w podstawie. Bez problemu można dostawić go np. po drugiej stronie biurka – zgodnie z własnymi oczekiwaniami. Umożliwia dzielenie się drukarką ustawioną bezpośrednio na nim z innymi użytkownikami biura.

Kontenerek został wykonany z płyty melaminowej (płyty meblowej) o grubości 18 mm, którą można zamówić w jednej z oferowanych  opcji kolorystycznych – do wyboru są także kolory z poza palety (wycena indywidualna). W efekcie mebel można swobodnie dopasować do estetyki wnętrza i biurka poprzez dopasowanie lub też kontrastowanie kolorystyczne. Ponadto krawędzie zostały zabezpieczone trwałym obrzeżem ABS o grubości 1 mm w kolorze dedykowanym przez producenta dla danej płyty, która zapewnia trwałość kontenerka.

Nie bez znaczenia jest też design mebla – prosta konstrukcja i klasyczne uchwyty szuflad wpisują się w ponadczasowe rozwiązania aranżacyjne i prezentują się schludnie w każdym wnętrzu. Kontenerek pasuje więc do nowoczesnych, jak i urządzonych tradycyjnie pomieszczeń.

Wymiary kontenera:

Wysokość kontenera: 660 mm
Szerokość kontenera: 750 mm
Głębokość kontenera: 450 mm
Kolor powierzchni blatu: Kolor do wyboru
Kolor podstawa: Kolor do wyboru


Materiał blatu: Płyta laminowana
Materiał podstawa: Płyta laminowana
Podstawa: kółka


Waga: Do 55 kg
Montaż: Do samodzielnego montażu uchwyty i kółka
Gwarancja: 2 lata
Grubość blatu:
18 mm

Ergonomia

Kontenerek z szufladami i regałem jest niezawodnym pomocnikiem każdego biura. Szafka pracownicza z szufladami dzięki swojej pojemności ułatwi pracę i organizację dokumentów. Niezbędny w każdym biurze. Mieści się pod większość dostępnych na rynku biurek, może służyć także, jako dostawka i powiekszenie dostępnego miejsca biurowego.

  • Wspaniale sprawdza się jako wyposażenie biura, przestrzeni typu Open Space, organizer w księgowości, czy nawet, jako pojedynczy pomocnik pracowniczy albo dostawka do biurka. Zdecydowanie MUST HAVE!
  • Świetnie sprawdza się, jako szafka na drukarkę
  • Idealne do zastosowań domowych dla osób pracujących w zaciszu domowym.
  • Pomocnik idealny do gabinetu kierowniczego lub biura prezesa

 

Wybarwienie do wyboru z poniżej prezentowanej palety kolorów. Wybór koloru proszę zawrzeć w polu „uwagi”.

Na Państwa życzenie, możemy wysłać wzornik kolorów płyt, w cenie kosztów przesyłki (20 zł wysyłka za pobraniem). Zwrot kosztów przesyłki otrzymasz składając zamówienie.

Dostępne kolory

Orzech Orzech ciemny klon Dąb jasny Wenge

buk Olcha Calwados Popiel Grafit

NOWOŚCI DĄB SONOMA

sonoma dab craft
Twój koszyk zawiera

Ilość Wartość
0 0,00

ZamówienieNasi Klienci