Kontenerek biurowy Gamma, mobilny 3 szuflady z regałem na dokumenty bez zamka


Kontenerek biurowy Gamma, mobilny 3 szuflady z regałem na dokumenty bez zamka

Index: Gamma KV-3M

Cena: 539.00 zł
netto: 438.21 zł

Ilość

Dostępność:
4-7 dni roboczych


Kontenerek biurowy 3 szuflady z regałem bez zamka – powiększony, mobilny, niezbędny!

Biurowy kontenerek mobilny z trzema szufladami i półką na segregatory bez zamka, to większy kolega naszego sztandarowego produktu - szafki na kółkach z trzema szufladami - kontenerka biurowego. Powiększenie kontenerka wyraźnie zwiększyło jego możliwości. Szafka z szufladami Gamma, może pomieścić dodatkowo rząd segregatorów i kuwetkę na dokumenty w części regałowej. Daje to ogromne możliwości magazynowania upakowane w niewielkim, kompletnym meblu. Kontenerek posiada kółka, dzięki którym, może w każdej chwili zmienić swoje miejsce, aby pracowało się wygodnie, a dostęp do dokumentów był zawsze wygodny. Idealny do przechowywania dokumentów i akcesoriów biurowych. Wysokość mebla wynosi 660 mm, szerokość – 1150 mm, a głębokość – 450 mm. Można go dostawić zarówno do prostego biurka na metalowych nogach, jak i typowego biurka narożnego. Kontenerek może się znaleźć bezpośrednio pod blatem – to rozwiązanie sprawdzi się w małych pomieszczeniach, gdzie nie ma zbyt dużo wolnego miejsca do zagospodarowania lub posłużyć jako szafka pod drukarkę.

Kontenerek posiada metalowe prowadnice rolkowe. Plusem jest też mobilność produktu – można go przestawiać z miejsca na miejsce dzięki kółkom zamontowanym przy podstawie. Dzięki temu bez problemu w razie potrzeby da się dostawić go np. po drugiej stronie biurka – zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami i preferencjami. Ułatwia to też meblowanie wnętrz po przeprowadzce czy transport/dzielenie się drukarką ustawioną bezpośrednio na nim.

Kontenerek został wykonany z płyty melaminowej (płyty meblowej) o grubości 18 mm, którą można zamówić w jednej z oferowanych  opcji kolorystycznych – do wyboru są także kolory z poza palety (wycena indywidualna). W efekcie mebel można swobodnie dopasować do estetyki wnętrza i biurka poprzez dopasowanie lub też kontrastowanie kolorystyczne. Ponadto krawędzie zostały zabezpieczone trwałym obrzeżem ABS o grubości 1 mm w kolorze dedykowanym przez producenta dla danej płyty, która zapewnia trwałość kontenerka.

Nie bez znaczenia jest też design mebla – prosta konstrukcja i klasyczne uchwyty szuflad wpisują się w ponadczasowe rozwiązania aranżacyjne i prezentują się schludnie w każdym wnętrzu. Kontenerek pasuje więc do nowoczesnych, jak i urządzonych tradycyjnie pomieszczeń.

Wymiary kontenera:

Wysokość kontenera: 660 mm
Szerokość kontenera: 1150 mm
Głębokość kontenera: 450 mm
Kolor powierzchni blatu: Kolor do wyboru
Kolor podstawa: Kolor do wyboru


Materiał blatu: Płyta laminowana
Materiał podstawa: Płyta laminowana
Podstawa: kółka


Waga: Do 45 kg
Montaż: Do samodzielnego montażu uchywty i kółka
Gwarancja: 2 lata
Grubość blatu:
18 mm

Ergonomia

Kontenerek jest niezawodnym pomocnikiem każdego biura. Szafka dzięki swojej pojemności ułatwi pracę i organizację dokumentów. Niezbędny w każdym biurze. Mieści się pod większość dostępnych na rynku biurek, może służyć także jako dostawka i powiekszenie dostępnego miejsca biurowego.

  • Wspaniale sprawdza się jako wyposażenie niewielkiego biura, przestrzeni typu Open Space czy nawet jako pojedynczy pomocnik pracowniczy albo jako dostawka do biurka. Zdecydowanie MUST HAVE!
  • Świetnie sprawdza się jako szafka na drukarkę
  • Idealne do zastosowań domowych dla osób pracujących w zaciszu domowym.

 

Wybarwienie do wyboru z poniżej prezentowanej palety kolorów. Wybór koloru proszę zawrzeć w polu „uwagi”.

Na Państwa życzenie, możemy wysłać wzornik kolorów płyt, w cenie kosztów przesyłki (20 zł wysyłka za pobraniem). Zwrot kosztów przesyłki otrzymasz składając zamówienie.

Dostępne kolory

Orzech Orzech ciemny klon Dąb jasny Wenge

buk Olcha Calwados Popiel Grafit

NOWOŚCI DĄB SONOMA

sonoma dab craft


Twój koszyk zawiera

Ilość Wartość
0 0,00

ZamówienieNasi Klienci