Biurko gabinetowe Large z kontenerem 1700/1400/800 - Lewe


Biurko gabinetowe Large z kontenerem 1700/1400/800 - Lewe

Index: Large 170/140/80 Lewe

Cena: 1275.00 zł
netto: 1036.59 zł

Ilość

Dostępność:
6-7 dni roboczych


Biurko Gabinetowe z kontenerem LARGE 1700/1400/800 – Obszerne, Przestronne, Stylowe!

Biurko LARGE Lewe (kontenerek jest po lewej stronie) o wymiarach 1700x1400x800 z blatem z płyty melaminowej o grubości 36 mm idealnie sprawdzi się w nowoczesnym gabinecie. Można je wykorzystać zarówno w przestrzeni rodzinnej w domu czy mieszkaniu, jak i biurze. Ten mebel poprzez nowoczesną i ergonomiczną linię zapewnia elegancki, schludny wygląd każdego wnętrza, a zarazem jest niezwykle funkcjonalny. Z pewnością sprawdzi się w toku codziennego, intensywnego eksploatowania. Warto zwrócić uwagę na dwukolorową strukturę mebla, która dynamizuje jego wygląd. Połączenie bieli i jasnego drewna wpisuje się we współczesne trendy i skomponuje się z każdym wystrojem – klasycznym i nowoczesnym.

Prostokątna, kompaktowa powierzchnia robocza w kształcie litery L pozwala na przemyślane zagospodarowanie powierzchni do pracy. Dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom nie brakuje miejsca do przechowywania dokumentów – mebel zawiera trzy szuflady zamykane na centralny zamek z metalowymi prowadnicami rolkowymi. Duża powierzchnia blatu gwarantuje swobodę użytkowania, a wymiary biurka i kształt sprawiają, że zmieści się ono w większości pomieszczeń. Zestaw zawiera kontener z trzema szufladami, który służy jako dostawka, dodatkowa powierzchnia do już istniejącej zabudowy.

Tego typu mebel najczęściej jest wykorzystywany jako biurko pracownicze, ale sprawdzi się również w przestrzeni prywatnej, a także na uczelni. Biurko można wykorzystać również w pokoju kierownika, menagera lub głównej księgowej. Warto wziąć pod uwagę prosty montaż i demontaż produktu, a także małą ilość elementów składowych, co jest dodatkową zaletą i znacznie przyspiesza proces przygotowywania mebla do użytkowania.

Ze względu na zabezpieczenia krawędzi blatu trwałym obrzeżem ABS o grubości 2 mm mebel na długo zachowa perfekcyjny wygląd, ciesząc oko użytkownika. Reszta krawędzi jest zabezpieczona obrzeżem o grubości 1 mm. Biurko posiada też dwie przelotki na kable, które zostały umieszczone z dwóch stron blatu. Umożliwiają one ustawienie sprzętu w dowolnym miejscu i poprowadzenie kabli wedle uznania, aby nie zajmowały miejsca na biurku i nie burzyły estetyki wnętrza.

Wymiary biurka LARGE

Wysokość biurka: ~750 mm
Szerokość biurka: 800 mm
Długość biurka: 1700/1400 mm
Kolor powierzchni blatu: Kolor do wyboru
Kolor podstawa: Kolor do wyboru


Materiał blatu: Płyta laminowana
Materiał podstawa (nogi i blenda): Płyta laminowana
Podstawa: Stałe nogi


Waga: Do 65 kg
Montaż: Do samodzielnego montażu
Gwarancja: 2 lata
Grubość blatu:

36 mm

Wymiary kontenera:

Wysokość pomocnika: ~660 mm
Szerokość pomocnika: 430 mm
Długość pomocnika: 550 mm
Kolor powierzchni blatu: Kolor do wyboru
Kolor podstawa: Kolor do wyboru


Materiał pomocnika: Płyta laminowana


Waga: Do 35 kg
Montaż: Do montażu uchwyty, kółka
Gwarancja: 2 lata
Grubość blatu:

36 mm

 

Ergonomia

Blat biurka ma wysokość 75 cm, co zapewnia wygodną i ergonomiczną pracę nawet podczas najcięższego dnia pracy. Duży blat wraz z dodatkowym blatem pomocnika daje przestronną powierzchnię pracowniczą, a wygodny i podręczny pomocnik z szufladami sprawi, że wszystko jest pod ręką.

  • Zabudowa pokoju kierownika, stanowiska księgowej, kadrowej etc.


  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Kompletne stanowisko dla pracujących w domu - Home Office

 


Wybarwienie do wyboru z poniżej prezentowanej palety kolorów. Wybór koloru proszę zawrzeć w polu „uwagi”.

Na Państwa życzenie, możemy wysłać wzornik kolorów płyt, w cenie kosztów przesyłki (20 zł wysyłka za pobraniem). Zwrot kosztów przesyłki otrzymają Państwo składając zamówienie.

Dostępne kolory

Orzech Orzech ciemny klon Dąb jasny Wenge

buk Olcha Calwados Popiel Grafit

NOWOŚCI DĄB SONOMA

sonoma dab craft


Twój koszyk zawiera

Ilość Wartość
0 0,00

ZamówienieNasi Klienci