Biurko gabinetowe EASY z kontenerem 1600/800/36 - biurko proste


Biurko gabinetowe EASY z kontenerem 1600/800/36 - biurko proste

Index: EASY 160/80/36

Cena: 1125.00 zł
netto: 914.63 zł

Ilość

Dostępność:
6-7 dni roboczych


Biurko Gabinetowe z kontenerem EASY 1600/800/36 – Obszerne, Przestronne, Proste!

Biurko EASY, jak sama nazwa wskazuje, to biurko o prostej budowie. Stabilne, duże biurko o wymiarach 1600x800 z blatem i nogami z płyty melaminowej o grubości 36 mm idealnie sprawdzi się w nowoczesnym gabinecie o minimalistycznej charakterystyce. Zestaw wygląda świetnie zarówno w biurze jak i w zaciszu domowego kącika do pracy. Ze względu na swoją nowoczesną i prostą stylistykę pasuje do wszelkich wnętrz. Biurko Easy wykonujemy w wersji jedno- i dwukolorowej, co sprawia, że możemy dostosować je do każdego wnętrza. Dwukolorowy zestaw wygląda dynamicznie i nowocześnie, zaś jednokolorowy mebel jest klasyczny i elegancki. Połączenie bieli i jasnego drewna wpisuje się we współczesne trendy i skomponuje się z każdym wystrojem – klasycznym i nowoczesnym.

Duży, prostokątny blat biurka EASY pozwala na przemyślane zagospodarowanie powierzchni do pracy. Dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom nie brakuje miejsca do przechowywania dokumentów – w zestawie jest kontener z trzema szufladami z metalowymi prowadnicami rolkowymi, które są zamykane na centralny zamek. Duża powierzchnia blatu gwarantuje swobodę użytkowania, a wymiary biurka i kształt sprawiają, że zmieści się ono w większości pomieszczeni. Kontener może służyć jako dostawka, dodatkowa powierzchnia do już istniejącej zabudowy.

Tego typu mebel najczęściej jest wykorzystywany jako biurko pracownicze, ale sprawdzi się również w przestrzeni prywatnej, a także na uczelni. Biurko można wykorzystać również w pokoju kierownika, menagera lub głównej księgowej. Warto wziąć pod uwagę prosty montaż i demontaż produktu, a także małą ilość elementów składowych, co jest dodatkową zaletą i znacznie przyspiesza proces przygotowywania mebla do użytkowania.

Ze względu na zabezpieczenia krawędzi blatu trwałym obrzeżem ABS o grubości 2 mm mebel na długo zachowa perfekcyjny wygląd, ciesząc oko użytkownika. Reszta krawędzi jest zabezpieczona obrzeżem o grubości 1 mm. Biurko posiada też dwie przelotki na kable, które zostały umieszczone z dwóch stron blatu. Umożliwiają one ustawienie sprzętu w dowolnym miejscu i poprowadzenie kabli wedle uznania, aby nie zajmowały miejsca na biurku i nie burzyły estetyki wnętrza.

Wymiary biurka EASY

Wysokość biurka: ~750 mm
Długość biurka: 1600 mm
Szerokość biurka: 800 mm
Kolor powierzchni blatu: Kolor do wyboru
Kolor podstawa: Kolor do wyboru


Materiał blatu: Płyta laminowana
Materiał podstawa (nogi i blenda): Płyta laminowana
Podstawa: Stałe nogi


Waga: Do 65 kg
Montaż: Do samodzielnego montażu
Gwarancja: 2 lata
Grubość blatu:

36 mm

Wymiary kontenera:

Wysokość pomocnika: ~660 mm
Szerokość pomocnika: 430 mm
Długość pomocnika: 550 mm
Kolor powierzchni blatu: Kolor do wyboru
Kolor podstawa: Kolor do wyboru


Materiał pomocnika: Płyta laminowana


Waga: Do 35 kg
Montaż: Do montażu uchwyty, kółka
Gwarancja: 2 lata
Grubość blatu:

36 mm

 

Ergonomia

Blat biurka ma wysokość 75 cm, co zapewnia wygodną i ergonomiczną pracę nawet podczas najcięższego dnia pracy. Duży blat wraz z dodatkowym blatem pomocnika daje przestronną powierzchnię pracowniczą, a wygodny i podręczny pomocnik z szufladami sprawi, że wszystko jest pod ręką.

  • Zabudowa pokoju kierownika, stanowiska księgowej, kadrowej etc.


  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Kompletne stanowisko dla pracujących w domu - Home Office

 


Wybarwienie do wyboru z poniżej prezentowanej palety kolorów. Wybór koloru proszę zawrzeć w polu „uwagi”.

Na Państwa życzenie, możemy wysłać wzornik kolorów płyt, w cenie kosztów przesyłki (20 zł wysyłka za pobraniem). Zwrot kosztów przesyłki otrzymasz składając zamówienie.

Dostępne kolory

Orzech Orzech ciemny klon Dąb jasny Wenge

buk Olcha Calwados Popiel Grafit

NOWOŚCI DĄB SONOMA

sonoma dab craft
Twój koszyk zawiera

Ilość Wartość
0 0,00

ZamówienieNasi Klienci